377 235 948
GASMONT - IVO SEKYRA - VODA - PLYN - TOPENÍ

O společnosti

Naše firma byla znovu obnovena povolením IBP z prosince 1989. Od tohoto data se podílíme na plynofikaci bytů,RD v Plzni a okolí. 

S rostoucími požadavky na provádění kompletních dodávek ZTI jsme rozšířili nabídku služeb o montáže topení, vody a odpadů včetně dodávky zařizovacích předmětů a kompletace. 

Jako jedna z větších zakázek byla montáž plynu pro 52 bytů a rozvodů topení, vody a odpadů pro 28 bytů v Přešticích. Provádíme montáž plynovodů z lPe potrubí,oceli a mědi. Pro SBD Škodovák a soukromé majitele domů provádíme revize a kontroly plynovodů v bytech a následné opravy.Jako velmi důležité se nám v současné době jeví výměna stoupacích potrubí v panelových domech, kde je potrubí díky nedostatečné ochraně prostupů ve stropech při stavbě domu často na hranici své životnosti. Při rekonstrukcích v panelových domech provádíme vymístění uzávěrů pro stoupací vedení z technického podlaží do snadno přístupných společných prostor domu.

Chcete vědět více? Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů